indywidualizacja

 

Strona główna


Patron szkoły


O Szkole


Plan lekcji


Nauczyciele


Uczniowie


Dokumenty


Osiągnięcia


Archiwum


Kontakt


 

 

Projekty

Galeria zdjęć

Konkursy

KONKURSY

rok szkolny 2012/2013

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "MATMIX"

Dnia 24 maja 2013r. został zorganizowany w Szkołe Podstawowej w Łapszance Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "MATMIX". Wzięły w nim udział dwie uczennice z naszej szkoły  Julia Biegun i Katarzyna Bizub. Dziewczyny wykazały się wspaniałą bystrością umysłu oraz logicznym myśleniem i zajęły równorzędne - I miejsce - w kategorii grupowej. Natomiast w kategorii indywidualnej Julia Biegun osiągnęła II miejsce na 12 uczestników konkursu.

                                                         opiekun Elżbieta Sołtys

 

KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

KONKURS RECYTATORSKI "NAD WODĄ WIELKĄ I CZYSTĄ"

 

KONKURS WIEDZY O BŁOGOSŁAWIONYM JANIE PAWLE II

Z okazji 30 rocznicy drugiej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski zorganizowany został w Niedzicy w dniu 05.04.2013r „Konkurs wiedzy o Błogosławionym Janie Pawle II”. Wzięły w nim udział dwie uczennice z naszej szkoły: Katarzyna Bizub i Beata Stanek  kl. VI. Uczennice wykazały się wspaniałą znajomością biografii i treści homilii głoszonych przez Papieża i zajęły równorzędnie - pierwsze miejsce.

                                                         opiekun Aniela Gryglak-Bigos

 

I POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

20 marca uczennice kl. V Aneta Gryglak, Katarzyna Błazoszek, Justyna Kołodziej oraz kl. VI Julia Biegun, Katarzyna Bizub, Aleksandra Bizub, Katarzyna Brawiak, Beata Stanek wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Konkurs organizowany jest przez Zespół  Szkół w Czarnym Dunajcu pod patronatem Starosty Powiatowego pana Krzysztofa Fabera.

Do II etapu konkursu zakwalifikowały się: Beata Stanek, Katarzyna Brawiak, Julia Biegun, Katarzyna Bizub. Dziewczynki pojadą do Czarnego Dunajca 27 maja, gdzie wezmą udział w rozgrywkach grupowych. Tematem przewodnim konkursu jest Australia. W konkursie należy wykazać się wiedzą geograficzną, historyczna i kulturową.

opiekun Anna Stanek  

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

Wszystkich uczestników konkursu prosimy o przedstawienie jednego, wybranego przez siebie „drapieżnego oblicza Ziemi” z jej przeszłości geologicznej. Postarajcie się utrwalić na obrazku większe i mniejsze dramaty, polowania i ucieczki, a także naturalne katastrofy, które wbrew pozorom miały duże znaczenie w kształtowaniu powierzchni naszej planety oraz wpływały na losy jej mieszkańców. Powodzenia!


Format pracy: A4- kartka z bloku
Technika pracy: dowolna, w płaszczyźnie.

TERMIN SKŁADANIA PRAC
25 marca 2013 r.
Małgorzata Kamińska

 

Strona internetowa konkursu: DRAPIEŻNE OBLICZA ZIEMI

 

11.01.2013r.  I ETAP KONKURSU "MISTRZ ORTOGRAFII"

Dnia 11 stycznia w naszej szkole został przeprowadzony I etap - międzyklasowy,  konkursu ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII”. W tym roku szkolnym obchodzimy jubileusz 10-lecia trwania tego konkursu. W konkursie brali udział uczniowie z klas I – VI. Uczniowie pisali prace na trzech poziomach, o różnym stopniu trudności. Prace uczniów sprawdzone i ocenione zostały według najmniejszej liczby popełnionych błędów ortograficznych, gramatycznyc i interpunkcyjnych. Z każdej klasy wytypowany został Klasowy Mistrz Ortografii, I Wicemistrz i II Wicemistrz. Uczniowie Ci zakwalifikowani zostali do II etapu konkursu – Szkolnego Mistrza Ortografii.

Wykaz uczniów zakwalifikowanych do II etapu:

KLASA I 

I miejsce – Bylina Kamil

II miejsce – Sołtys Marcin

III miejsce- Tomaszkowicz Wiktoria

KLASA II

I miejsce – Szczechowicz Emilia

   II miejsce – Kalata Kinga

III miejsce- Kalata Daniel

KLASA III

I miejsce – Krzysik Wiktoria

II miejsce – Cieślik Julia

III miejsce – Krzysik Kinga

KLASA IV 

I miejsce – Brawiak Janusz

II miejsce – Gryglak Aleksandra

III miejsce – Sypniewski Samuel

KLASA V

I miejsce – Gryglak Aneta

II miejsce – Błazoszek Józef

III miejsce – Błazoszek Katarzyna

KLASA VI 

I miejsce  - Biegun Julia

II miejsce – Bizub Katarzyna

III miejsce – Stanek Beata

IV miejsce – Brawiak Katarzyna