indywidualizacja

     

Strona główna


Plan Lekcji


O Szkole


Nauczyciele


Uczniowie


Dokumenty


Osiągnięcia


Galeria zdjęć


Projekty


Archiwum


Kontakt

ARCHIWUM

 ROK SZKOLNY 2008/2009

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - II ETAP

LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH NA ŚRÓDROCZE

WYCIECZKA "KRAKÓW-WADOWICE" w ramach projektu "Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich" pt.: "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" - 14.XI.2008r.

 

AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI-7.XI.2008r.

[Galeria zdjęć]

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ-24.X.2008r.

24 października 2008r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Klasa I zaprezentowała zdobyte umiejętności w przygotowanym przez wychowawcę p. mgr Beatę Kwak programie artystycznym. Po złożeniu przyżeczenia i wręczenia dyplomów wystapili uczniowie kl. II przygotowani przez p. mgr Danutę Krzysik. Klasa II wręczyła pasowanym upominki i wspólnoe udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów kl. I.

[Galeria zdjęć]

DZIEŃ NAUCZYCIELA-13.X.2008r.

W dniu13 października 2008r. w naszej szkole odbyła sie uroczysta akademia z okazji DEN. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Gminy Łapsze Niżne z wójtem na cele, nauczyciele emeryci mieszkający w naszej miejscowości, sołtys wsi, rada rodziców. Zgromadzeni obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. VI pod kierunkiem nauczyciela p. mgr Beaty Kwak. Występującym przygrywał na gitarze ksiądz katecheta Grzegorz Dulęba. Po występach i uroczystym odśpiewaniu "Sto lat" uczniowie wręczyli zaproszonym gościom drobne upominki i zaprosili na skrommny poczęstunek.

[Galeria zdjęć]