Dzień dobry,
w ramach ferii z MOCAK-iem zapraszamy grupy szkolne, domy kultury i półkolonie do skorzystania z naszej oferty warsztatów online.

Wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Opłata za udział w zajęciach wynosi 2 zł od uczestnika. Zapisy i informacje dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Zachęcamy również do korzystania z naszych mediów społecznościowych, w których będziemy publikować materiały edukacyjne do samodzielnej pracy.

Więcej informacji tutaj:

https://www.mocak.pl/oferta-online-dla-grup-zorganizowanych-ferie-z-mocak-iem

Pejzaże (nie)codzienne | Warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat
Uczestnicy warsztatów zapoznają się z wybranymi pracami z wystawy Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969 , które podejmują temat malarstwa pejzażowego. Dowiedzą się się, czym jest pejzaż, i wykonają własne prace.
Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: papier kolorowy w formacie A4, biały papier, biała bibuła, biały papier śniadaniowy, klej

Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat
W czasie zajęć odbiorcy poznają twórczość artystów z wystawy Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969 . Na przykładzie prezentowanych dzieł zostanie podjęty temat miasta w twórczości plastycznej oraz sztuki w przestrzeni publicznej. W części warsztatowej uczestnicy wykonają własne prace inspirowane otoczeniem.
Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: blok rysunkowy, ołówek, papier kolorowy, nożyczki

Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat
Zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych, obejmujące minioprowadzanie po wystawie Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969 skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą.
Czas trwania: 75 min
Potrzebne materiały: wszystkie materiały, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd.

MOC pozdrowień!

Kamila Biedrońska
biedronska@mocak.pl
(12) 263 40 55
www.mocak.pl