A Mikołaj pędzi….

Dnia 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci z oddziałów przedszkolnych powitały go serdecznie uśmiechami, piosenkami, recytując wiersze. Każdy maluszek otrzymał podarek, na twarzy dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Czytaj dalej „A Mikołaj pędzi….”

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najukochańszy miś, najlepszy przyjaciel dzieci ¬-Pluszowy Miś. Mało kto wie, że pluszowa zabawka ma niezwykłą historią. Pierwsza powstała bowiem w 1902 roku w Nowym Jorku na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas jednego z polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka). Została ona nazwana „Teddy Bear”. Czytaj dalej „Dzień Pluszowego Misia”

Spotkanie z Panami Policjantami

3 października 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panami policjantami z Komisariatu Policji w Łapszach Niżnych. Tematem spotkania były zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, w domu jak również na ulicy. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak …