Dzień uprzejmościKochani uczniowie!
Dzień Uprzejmości w naszej szkole jest zawsze okazją do powiedzenia kilku miłych słów swoim kolegom i nauczycielom. W tym roku nie możemy zbierać okolicznościowych kartek 🙁 w związku z tym, postanowiliśmy utworzyć padlet czyli taką tablicę ogłoszeń, na której możecie wrzucać pozdrowienia, miłe słowa, zdjęcia, emotki, gify dla waszych przyjaciół!  Proponujemy, żeby kartki nie były kierowane do konkretnej osoby, tylko takie ogólne, bezimienne i skierowane do wszystkich… ale jeśli chcecie je zaadresować, możecie to zrobić. Możecie się podpisać w komentarzu, ale nie musicie 🙂

Jeżeli chcecie umieścić coś na padlecie, klikacie na różową ikonkę w prawym dolnym rogu, piszecie lub dodajcie zdjęcie, następnie klikacie w obojętne miejsce na planszy. Wasz komentarz trafia do poczekalni, i czeka na akceptację. Później zostanie opublikowany.
Pamiętajcie! Mamy być dla siebie mili a teksty, rysunki i udostępniane zdjęcia nie mogą nikogo obrażać. Możecie wklejać tyle ciepłych słów ile chcecie! Niech będzie wesoło i kolorowo!!!
Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie nasz padlet zapełni się pozytywną energią!!! Do dzieła!
Kliknij w link: