Gazetka z okazji Tygodnia Dbania o RelacjeW ramach projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo w naszej szkole w dniach 25.10-29.10 odbył się Tydzień Dbania o Relacje. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami brali udział w wielu różnych przedsięwzięciach mających na celu wspieranie wzajemnych relacji.

Odbył się Dzień legalnego nieodpytywania, Dzień wspólnego klasowego śniadanka w kolorze fioletowym, „Dzień Damy i Dżentelmena”. Miłymi słowami zapełniała się Skrzynka Dobrych Wiadomości, uczniowie aktywnie spędzili przerwy tańcząc w rytm muzyki oraz mieli możliwość wykazania się w konkursie „Rozpoznaj swojego nauczyciela na fotografii z dzieciństwa”  co okazało się nie lada wyzwaniem. Przez cały tydzień wszyscy starali się być mili i uprzejmi, stosowali savoir-vivre według zasady: „Potrzebujemy się nawzajem więc szanujemy się i lubimy”.
Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody Tygodnia Dbania o Relacje w naszej szkole.

Przejdź do treści