25 marca 2022 r. na hali sportowej w Niedzicy odbyły się Zawody Gminne w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców klas VII i VIII. Zespoły grały po 7 minut systemem „każdy z każdym”, a więc ważny był każdy mecz i ilość rzuconych i straconych bramek.

W kategorii dziewcząt wygrała szkoła z Niedzicy wyprzedzając Łapsze Niżne. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja szkoły z Kacwina, a czwarte szkoła z Łapsz Wyżnych. W kategorii chłopców również wygrała szkoła z Niedzicy, drugie miejsce zajęła szkoła z  Łapsz Niżnych, trzecie szkoła z Kacwina, a czwarte szkoła z Łapsz Wyżnych. Po zakończonej rywalizacji drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami.
Nasze reprezentacje nie zajęły miejsca na podium, ale zarówno dziewczyny jak i chłopcy zasługują na wyróżnienie. Każdy zespół był dobrze zorganizowany, grał najlepiej jak umiał, dawał z siebie wszystko.

Dziękujemy zawodnikom za udział w rozgrywkach, oraz życzymy powodzenia w dalszych  zawodach sportowych.