W konkursie  plastycznym  „KURIERZY TATRZAŃSCY FARBĄ I KREDKĄ” , którego organizatorem było  Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Towarzystwo Inicjatyw Społecznych Kurierzy Tatrzańscy mogli uczestniczyć dzieci i młodzież od 4 do 19 roku życia. Klasa III ze swoją wychowawczynią podjęli to wyzwanie i wzięli w nim udział. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, której temat dotyczył Kurierów Tatrzańskich. Uczestnicy konkursu mieli za zadnie przedstawienie wybranej przez siebie historii, postaci bądź wydarzeń rozegranych w przeszłości, a dziejących się w okresie II wojny światowej, nierozerwalnie związanych z postaciami Kurierów Tatrzańskich.

Na konkurs wpłynęło 593 prac, wśród nich 13 z naszej szkoły. Niestety, talent plastyczny naszych dzieci nie został doceniony, dlatego my chwalimy się w naszej szkolnej galerii prac.

                             Wszystkim uczniom gratuluję pomysłów i dziękuję za udział.

                                                                                    Danuta Krzysik