Uczniowie klas I-III wreszcie doczekali się szafek na kurtki i buty!       

Jak oni mają dobrze? A kiedy my będziemy mieli takie szafki jak starsi? – takie pytania z ust młodszych uczniów padały we wrześniu, kiedy widzieli metalowe niebiesko-zielone szafki starszych kolegów i koleżanek, a oni sami jeszcze mieli dawne drewniane półki.

I wreszcie się udało! Wspólnymi siłami, dzięki hojnym datkom w czasie Dnia Babci i Dziadka, utargowi z kiermaszu świątecznego oraz zabawy karnawałowej dla rodziców zgromadzono kwotę, za którą można już było zakupić nowe szafki do szatni dla uczniów klas I-III. Radość była wielka! Towarzyszył też temu duży entuzjazm! Uczniowie od razu zakładali do kluczyka kolorową smycz, żeby go nie zgubić, i z dumą nosili na szyjach. Nareszcie wychowankowie klas I-III mogli, jak starsi uczniowie, chować swoją garderobę w zamykanych schowkach.

Podsumowując akcję SZAFKI, wyrażamy podziękowania wszystkim osobom, których szczodry gest, dobre słowo i zrozumienie potrzeb naszej szkoły pomogły w zakupie szafek dla naszych uczniów, i młodszych, i starszych. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Przyjaciół naszej Szkoły.

Dziękujemy!