Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Spisza z siedzibą w Łapszach Niżnych składa serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom naszej miejscowości, którzy wsparli „Świąteczną Akcję Charytatywną dla Chorych Dzieci Naszej Gminy” 2025.

Akcja ta od wielu lat niesie realną pomoc potrzebującym dzieciom, a jednocześnie zachęca uczniów do wolontariatu, kształtując wśród młodych ludzi postawy wrażliwości i zaangażowania społecznego. Z dumą podkreślamy, że co roku aktywnie włączają się w nią również uczniowie naszej szkoły.

Z całego serca dziękujemy:

uczniom klas VI i VIII, którzy w ramach zajęć kreatywnych i spotkań po lekcjach wykonali piękne, świąteczne bombki,
uczniom, którzy przygotowali i przekazali świąteczne kartki wykonane samodzielnie w domu,
wolontariuszom z kl. VII i VIII, którzy pod opieką nauczycieli kwestowali przy kościele w niedzielę 14 grudnia.

Miłosława Nowak