Aplikacja STOP COVID

STOP COVID to aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne – nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.Czytaj dalej „Aplikacja STOP COVID”

Szkolny Dzień Uprzejmości

12 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Szkolny Dzień Uprzejmości połączony z Walentynkami. Uczniowie kl. I-III już od rana zachęcani byli do szczególnego okazywania sobie życzliwości, wykonali serduszka, na których umieszczali miłe słowa, które były zachętą do bycia życzliwym. Czytaj dalej „Szkolny Dzień Uprzejmości”

Dzień Uprzejmości

Dzień uprzejmościKochani uczniowie!
Dzień Uprzejmości w naszej szkole jest zawsze okazją do powiedzenia kilku miłych słów swoim kolegom i nauczycielom. W tym roku nie możemy zbierać okolicznościowych kartek 🙁 w związku z tym, postanowiliśmy utworzyć padlet czyli taką tablicę ogłoszeń, na której możecie wrzucać pozdrowienia, miłe słowa, zdjęcia, emotki, gify dla waszych przyjaciół!  Proponujemy, żeby kartki nie były kierowane do konkretnej osoby, tylko takie ogólne, bezimienne i skierowane do wszystkich… ale jeśli chcecie je zaadresować, możecie to zrobić. Możecie się podpisać w komentarzu, ale nie musicie 🙂

Czytaj dalej „Dzień Uprzejmości”

#SzczepimySię

W związku z powszechną akcją promocyjną związaną ze zwalczaniem pandemii, której pokonanie to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań pragniemy przekazać rzetelne informacje na temat walki z koronawirusem i szczepieniami przeciwko COVID-19.Czytaj dalej „#SzczepimySię”