Spotkanie z leśniczym w oddziale przedszkolnym

W poniedziałek 20 stycznia przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przywitały wyjątkowego gościa. Był nim Pan Stanisław Tkaczyk – leśniczy z Nadleśnictwa Krościenko. Zaprezentował dzieciom swój mundur i opowiedział o swojej pracy. Opowiadał o zwierzętach, które spotkał podczas wędrówek w lesie w naszej okolicy. Podkreślił, że odwiedzając las jesteśmy jego gośćmi. Czytaj dalej „Spotkanie z leśniczym w oddziale przedszkolnym”

21 i 22 stycznia Święto Naszych Babć i Dziadków

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 22 stycznia w Klubowni Słowackiej odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie Pani dyrektor mgr Magdalena Dwornicka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła im najszczersze życzenia. Również tego dnia odwiedziła nas Pani Dorota Słońska- Halczak- starszy wizytator, zarówno dziadkowie i uczniowie przyjęli ją ciepło i z otwartymi rękoma.Czytaj dalej „21 i 22 stycznia Święto Naszych Babć i Dziadków”

Koniec roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszym Przedszkolu 24 czerwca. Dzieci z oddziału 3, 4- latków zaprezentowały program artystyczny. Występy bardzo podobały się przybyłym rodzicom i dały dużo radości dzieciom. Następnie dzieci kończące edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, natomiast młodsze przedszkolaki pamiątkowe książki. Kowalczyk Maria

A Mikołaj pędzi….

Dnia 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci z oddziałów przedszkolnych powitały go serdecznie uśmiechami, piosenkami, recytując wiersze. Każdy maluszek otrzymał podarek, na twarzy dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Czytaj dalej „A Mikołaj pędzi….”

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najukochańszy miś, najlepszy przyjaciel dzieci ¬-Pluszowy Miś. Mało kto wie, że pluszowa zabawka ma niezwykłą historią. Pierwsza powstała bowiem w 1902 roku w Nowym Jorku na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas jednego z polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka). Została ona nazwana „Teddy Bear”. Czytaj dalej „Dzień Pluszowego Misia”

Spotkanie z Panami Policjantami

3 października 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panami policjantami z Komisariatu Policji w Łapszach Niżnych. Tematem spotkania były zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, w domu jak również na ulicy. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak …