Spotkanie z leśniczym w oddziale przedszkolnym

W poniedziałek 20 stycznia przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przywitały wyjątkowego gościa. Był nim Pan Stanisław Tkaczyk – leśniczy z Nadleśnictwa Krościenko. Zaprezentował dzieciom swój mundur i opowiedział o swojej pracy. Opowiadał o zwierzętach, które spotkał podczas wędrówek w lesie w naszej okolicy. Podkreślił, że odwiedzając las jesteśmy jego gośćmi. Czytaj dalej „Spotkanie z leśniczym w oddziale przedszkolnym”

21 i 22 stycznia Święto Naszych Babć i Dziadków

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 22 stycznia w Klubowni Słowackiej odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie Pani dyrektor mgr Magdalena Dwornicka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła im najszczersze życzenia. Również tego dnia odwiedziła nas Pani Dorota Słońska- Halczak- starszy wizytator, zarówno dziadkowie i uczniowie przyjęli ją ciepło i z otwartymi rękoma.Czytaj dalej „21 i 22 stycznia Święto Naszych Babć i Dziadków”

Koniec roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszym Przedszkolu 24 czerwca. Dzieci z oddziału 3, 4- latków zaprezentowały program artystyczny. Występy bardzo podobały się przybyłym rodzicom i dały dużo radości dzieciom. Następnie dzieci kończące edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, natomiast młodsze przedszkolaki pamiątkowe książki. Kowalczyk Maria