Zdjęcie grupowe reprezentacji Dziewcząt i chłopców podczas Halowej Piłki nożnej kl. VII-VIII w Niedzicy19 października na hali sportowej w Niedzicy zostały rozegrane Gminne Zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas VII-VIII.
W zawodach uczestniczyły trzy szkoły: SP Łapsze Wyżne, SP Łapsze Niżne i SP Niedzica.

Rozgrywki były przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz miał dwie połowy i trwał 10 min. Nasi uczniowie, a zwłaszcza chłopcy prezentowali bardzo wysoki poziom piłkarski. Rozgrywając pierwszy mecz z drużyną z Niedzicy, już w ciągu pierwszej minuty strzelili aż dwie bramki. Podczas gry, każdy zawodnik naszej drużyny był skoncentrowany na odpowiedniej taktyce, która w końcowym etapie meczu dała dla nas wynik 5:1. Cała rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze i z poszanowaniem zasad fair play, a mecze dostarczały sportowych wrażeń zgromadzonej publiczności.

W końcowej klasyfikacji w kategorii dziewcząt wygrała szkoła z Niedzicy wyprzedzając Łapsze Wyżne. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła szkoła z Łapsz Niżnych, drugie miejsce wywalczyła nasza szkoła z  Łapsz Wyżnych, a trzecie szkoła
z Niedzicy. Po zakończonej rywalizacji drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami.