Zdjęcie grupowe reprezentacji Dziewcząt i chłopców podczas Halowej Piłki nożnej kl. VII-VIII w Niedzicy19 października na hali sportowej w Niedzicy zostały rozegrane Gminne Zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas VII-VIII.
W zawodach uczestniczyły trzy szkoły: SP Łapsze Wyżne, SP Łapsze Niżne i SP Niedzica.

Rozgrywki były przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz miał dwie połowy i trwał 10 min. Nasi uczniowie, a zwłaszcza chłopcy prezentowali bardzo wysoki poziom piłkarski. Rozgrywając pierwszy mecz z drużyną z Niedzicy, już w ciągu pierwszej minuty strzelili aż dwie bramki. Podczas gry, każdy zawodnik naszej drużyny był skoncentrowany na odpowiedniej taktyce, która w końcowym etapie meczu dała dla nas wynik 5:1. Cała rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze i z poszanowaniem zasad fair play, a mecze dostarczały sportowych wrażeń zgromadzonej publiczności.

W końcowej klasyfikacji w kategorii dziewcząt wygrała szkoła z Niedzicy wyprzedzając Łapsze Wyżne. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła szkoła z Łapsz Niżnych, drugie miejsce wywalczyła nasza szkoła z  Łapsz Wyżnych, a trzecie szkoła
z Niedzicy. Po zakończonej rywalizacji drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

Reprezentacja dziewcząt:

 1. Anżelika Bednarz – bramkarz
 2. Joanna Trzop
 3. Izabela Kalata
 4. Patrycja Gryglak
 5. Natalia Kowalczyk
 6. Kamila Pawlica
 7. Nikola Kurczak

Reprezentacja chłopców:

 1. Lorenzo Sobowicz – bramkarz
 2. Piotr Trzop
 3. Konrad Sołtys
 4. Jakub Kurczak
 5. Konrad Gryglak
 6. Ksawery Kiedziuch
 7. Dawid Hełdak
 8. Adam Nosal
 9. Adam Szczechowicz
 10. Piotr Turski

Gratulacje dla wszystkich drużyn. Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach sportowych.

Marcin Arendarczyk