5 czerwca w Naszej szkole odbył się Dzień Rodziny, który zgromadził uczniów, rodziców i nauczycieli. Celem wydarzenia była integracja społeczności szkolnej, wspólne spędzenie czasu oraz budowanie i wzmacnianie więzi rodzinnych.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania uczestników przez panią dyrektor szkoły. Następnie uczniowie zaprezentowali przygotowany program artystyczny, obejmujący występy taneczne oraz recytatorskie. Młodzi artyści z dużym zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności, a publiczność nagradzała ich gromkimi brawami.
Po części oficjalnej uczestnicy mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry i zabawy sportowe oraz stanowiska, na których można było:
⁎ pomalować buzię i zamienić się w pięknego motyla, dinozaura czy tygrysa,
⁎ poczuć się jak w salonie fryzjerskim i wyjść z głową pełną kolorowych warkoczyków,
⁎ wytatuować sobie ciało, oczywiście tylko na chwilkę,
⁎ zrobić dla rodziców kwiatuszka z kolorowych drucików,
⁎ stworzyć wspaniałe bransoletki dla cudownych dziewczyn,
⁎ ujarzmić wymarzonego zwierzaka lub poczuć się jak rycerz, gdy pani Monika skręcała marzenia z balonów.
Nie zabrakło również poczęstunku, który stworzył okazję do rozmów i wspólnego spędzania czasu w miłej atmosferze, a nad którym czuwały cudowne mamy z Rady Rodziców.
Dzień Rodziny przebiegał w radosnej i serdecznej atmosferze. Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji oraz umacniania współpracy pomiędzy szkołą a rodzicami i uczniami. Uśmiechy na twarzach uczestników i aktywny udział we wszystkich atrakcjach potwierdziły, że spotkanie było bardzo udane.
Wielką atrakcją tego dnia była też loteria fantowa, z której dochód przeznaczony zostanie na potrzeby Naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, a szczególnie uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich sponsorów, którzy wsparli Naszą szkołę i ufundowali fanty na loterię:
Urząd Gminy Łapsze Niżne
Stacja Paliw Circle K z Nowego Targu
Sala zabaw Małpi Gaj z ul. Sikorskiego w Nowym Targu
Pensjonat Orlik z Bukowiny Tatrzańskiej
Fly Park z Nowego Targu
KRUS Oddział w Nowym Targu
Sala zabaw Extreme Kids w galerii Stopiak z Nowego Targu
Boska Osada z Czarnej Góry
Restauracja Chatka u Tadka z Białki Tatrzańskiej
Stanek Pellet z Łapsz Wyżnych
Termy Bukovina
Magdalenie i Pawłowi Karkoszka
Marceli i Krzysztofowi Mrugała
Tomaszowi i Karolinie Sołtys
Beacie i Dariuszowi Kwak
Elżbiecie i Janowi Łucek
Magdalenie i Henrykowi Kałafut
Marcie i Markowi Bylina
Annie i Dariuszowi Chowaniec
Klaudii i Danielowi Brawiak
Łucji i Pawłowi Trzop
Agnieszce Stan „Pychotka”
Joannie Witek
Annie i Mirkowi Brawiak
Annie i Sebastianowi Kowalczyk
Michalinie i Piotrowi Mularek
Agacie i Andrzejowi Pojedzinka
Dorocie i Danielowi Kiedziuch
Dzięki wspólnemu wysiłkowi Dzień Rodziny stał się pięknym świętem naszej szkolnej społeczności.
Gorąco dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku!