Ostatnia zbiórka zuchowa w tym roku szkolnym upłynęła w wyjątkowo radosnej i przyjaznej atmosferze. Był to czas podsumowań, wspomnień oraz wspólnej zabawy, podczas której nie zabrakło uśmiechów i dobrego humoru. Na zakończenie naszego zuchowego roku zorganizowaliśmy mini kino w szkole. Nie mogło również zabraknąć pysznej pizzy, która była doskonałym zwieńczeniem całego spotkania.
Dziękujemy wszystkim zuchom za ich zaangażowanie, energię i wspólnie przeżyte momenty.
Czuj!
dh. M. Kowalczyk
dh. A. Chowaniec